Thermacell priemonės nuo uodų Leave a comment

Lietuva, Thermacell ir uodai yra tie trys žodžiai, kurie turi būti vartojami tik kartu, nes kiekvienam iš mūsų uodai yra sugadinę ne vieną smagų vakarą gamtoje.
Amax.lt parduotuvėje jau galite įsigyti ThermaCELL Lietuvoje ir pasaulyje vieną iš pačių efektyviausių priemonių nuo uodų pasaulyje. Šis produktas susilaukė tarptautinio pripažinimo kaip išskirtinai patogus ir efektyvus produktas. ThermaCELL kaina ir kokybe lenkia konkurentų siūlomus sprendimus, nes naudoja unikalią patentuota technologiją ir jos pagalba sukuria apsauginę zoną uodų.
[products_slider title=”” per_page=”12″ featured=”no” latest=”no” best_sellers=”no” on_sale=”no” orderby=”sales” order=”desc” layout=”default” category=”thermacell, ” ]

Thermacell repelentas yra efektyvus net iki 98% uodų, muselių ir kitų kraujasiurbių mašalų atbaidanti priemonė veikianti plote iki 20 m2. Nedidelis, paprastas naudoti, veikiantis be atviros liepsnos repelentas tinka visur – terasoje prie namo, sode, kempingo vietovėje, medžioklėje, žvejyboje. Ši priemonė jau daugelį metų naudojama JAV karinėse pajėgose pratybų zonose ir yra registruotas EPA. Tai puiki alternatyva įvairiems ant odos naudojamiems losjonams bei purškalams. Nenaudoja DEET.

Žiūrėti prekes.

Poveikis

Veikia ore skleisdamas allethriną natūralaus repelento (randamas chrizantemose) sintetinę kopiją. Sertifikuotas EPA 71910-2 dėl saugumo ir efektyvumo.
 
  • Ypač efektyvus uodus atbaidantis prietaisas
  • Tylus ir neskleidžia jokių kvapų.
  • Nereikia teptis ar purkštis ant odos
  • Saugesnis negu žvakė – be atviros liepsnos
  • Nešiojamas, saugus vaikams ir gyvūnams

Kaip veikia ar efektyvu?

Visi Thermacell repelentai nuo uodų žibintai, nešiojami ir kiti įrenginiai veikia tuo pačiu principu. Propano-butanu dujų balionėlis šildo metalinę plokštelę ant kurios yra uždedama mėlyna uodų repelento juostelė. Ją kaitinant ji skleidžia allethriną, sintetinę natūralaus repelento randamo chrizantemų kopiją, kuri ir baido uodos zonoje iki 20 kvadratinių metrų. Priešingai negu kitos priemonės neskleidžia stiprių kvapų, dūmų, nevilioja uodų į tam tikrą vietą. Atsiliepimai apie Thermacell yra tik patys geriausi, tiek iš mūsų klientų, tiek iš asmeninės patirties.


thermacell nuo uodu veikimo schema
Thermacell papildymas

Standartiškai su produktu yra komplekte yra 12h veikimo trukmės komplektas. Jeigu jau viską pabaigėte galimą įsigyti papildymus.

Atskirai galima įsigyti 12h arba 48h veikimo trukmės papildymai. Kiekviename komplekte atitinkamai yra 1 dujų balionėlis ir 3 juostelės su veikliąją medžiagą arba 3 dujų balionėliai ir 12 juostelių su su veikliąją medžiaga.

Parašykite komentarą