Nemokamas prekių pristatymas

Nemokamas Xado prekių pristatymas Lietuvoje Eurai

Nemokamas pristatymas

Perkant Amax.lt el. parduotuvėje už 23 € ir daugiau nemokamai (išskyrus Kuršių Neriją) pristatyme Jūsų įsigytus produktus visoje Lietuvoje.

Prekių pristatymo kainos:

Užsakymo sumaIki 23€23€ ir daugiau120€ ir daugiau
į siuntų terminalą1.44 €NemokamaiNemokamai
per kurjerį4.48 €4.48 €Nemokamai

Pristatymas

Jeigu Jūsų užsakymo apmokėjimą darbo dienomis gauname iki 10.00 val. užsakymą greičiausiai išsiųsime tą pačią dieną ir siunta bus pristatyta jau kitą darbo diena.

Pristatymo Trukmė

Mes įsipareigojame Jūsų išsirinktas prekes pristatyti kaip įmanoma greičiau, todėl pirkdami mūsų el. parduotuvėje galite būti tikri, kad Jūsų įsigytos prekės Jus pasieks  per 1-2 d.d* .

*Jeigu pristatymas užtruks ilgiau, iš karto informuosime.

Mūsų siuntas pristato „LP Express“ kurjerių tarnyba.

LP_express_logotipas_350

Jūsų nurodytu adresu Jūsų produktus pristatys kurjeris arba Jums pageidaujant prekės bus pristatytos į artimiausią „LP Express 24“ siuntų terminalą.

Norėdami užtikrinti sklandų ir operatyvų prekių pristatymą prašome papildomos informacijos laukelyje nurodyti pristatymą galinčius palengvinti duomenis: laiptinės durų kodą ir pan. Bet kokiu atveju, prieš pristatydamas siuntą Jūsų nurodytu adresu „LP Express“ kurjeris su Jumis susisieks ir patikslins pristatymo detales.

Pastaba: švenčių dienomis ir sekmadieniais kurjerių tarnyba „LP Express“ nedirba, todėl prekės Jums bus pristatytos per artimiausias dvi darbo dienas po užsakymo patvirtinimo ir jo apmokėjimo. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus informuosime elektroniniu paštu.

Klausimai:

Jei turite klausimų dėl produktų efektyvumo ar išsirinktų prekių pristatymo, atsiųskite mums užklausą el. paštu: info@amax.lt ir mes Jums suteiksime Jus dominančią informaciją.

Skambinkite tel.: +370 685 07927.