Grąžinimo garantija

14 dienu pinigu grazinimo garantija

Prekių grąžinimas

Jei įsigyta Xado prekė Jums netiko ar nepatiko, ją galite grąžinti. Mes grąžinsime Jums pinigus už įsigytą prekę ir suteiksime informaciją, kaip pigiausiu būdu ją grąžinti.

Jei norite, kad Jums būtų sugrąžinti pinigai už nepatikusią Xado prekę, mes paprašysime laikytis tam tikrų sąlygų, kurios užtikrina sklandų bendradarbiavimą ir abipusę pagarbą.

  • Prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo siuntos gavimo.
  • Norėdami grąžinti prekę, pirmiausia informuokite svetainės administratorių el. paštu info@amax.lt arba tel. +370 685 07927 . Jis suteiks visą reikalingą informaciją.
  • Grąžinamos prekės turi būti originalioje prekės ir siuntos pakuotėje.

Prekės išvaizda

Prekių negalėsime priimti atgal, jei jos:

  • buvo naudotos;
  • buvo sugadintos;
  • prarado prekinę išvaizdą;
  • arba nebuvo išsaugoti jų įsigijimo dokumentai.

Pinigų grąžinimo procedūra

Jūsų grąžintos prekės bus pristatytos į sandėlį, kur mūsų atsakingi darbuotojai įvertins, ar buvo laikomasi aukščiau nurodytų sąlygų. Jei jos buvo pažeistos, pinigai nebus grąžinami, o dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo bus tariamasi individualiai.

Jei sąlygų buvo laikomasi, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekės grąžinimo.

Mūsų tikslas – užtikrinti sklandų bendradarbiavimą, paremtą logika ir abipuse pagarba. Mes dirbame lanksčiai ir nekuriame papildomų kliūčių Jūsų užsakytų Xado prekių grąžinimui.

Prekių grąžinimo taisyklės sudarytos remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais.

Neteisminis ginčo sprendimas

Jei Jūsų netenkina Amax.lt parengtas atsakymas į Jūsų rašytinę pretenziją, prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el.p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 85 262 67 51, faks. (85) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt (taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse) – ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje https://ec.europa.eu/odr/.